#bliLire Instagram Photos & Videos

bliLire - 13.4k posts

Advertisements

  👑👑👑

  👑👑👑

  28 1 2 hours ago

Advertisements

Advertisements

Advertisements

Advertisements

  Tenxhere Multicooker 10 Ne 1 🇮🇹
Cfare ka me shume se ju nje shef i famshem gatimi? Tenxheren e duhur te presionit!⠀
Mos e lini kete mundesi,Tenxheren elektrike me presion DESSINI⠀
❌ Nga 8990 Leke ⠀
🛍 Tani per vetem 6990 Leke⠀⠀
↪️ 6 Muaj Garanci ⠀
🔸 Kapacitet 6 Litra per te gatuar per nje tavoline te tere!⠀
🔸 Fuqia elektrike 1000Watt!⠀
🔸 10 funksione te ndryshme gatimi per rizoto, mish, supe, gjelle etj.! 4. E dizajnuar me material celik inoks!⠀
🔸 Temperatura te ndryshme gatimi dhe gatim me avull!⠀
🔸 Harxhon pak energji dhe ju kursen nga aromat e renda te ushqimeve gjate gatimit!⠀
📥 Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose ne Whatsapp & Viber 📲 0682825254⠀
------------------------------------------------------------⠀
#BliTani #oferta #blionline #blilire #blionline #dyqanonline #shopping #multicooker #tenxhere #shoppingonline #ofertapafund #1 #shqiperia #tirana #elektroshtepiake #shtepia

  Tenxhere Multicooker 10 Ne 1 🇮🇹
  Cfare ka me shume se ju nje shef i famshem gatimi? Tenxheren e duhur te presionit!⠀
  Mos e lini kete mundesi,Tenxheren elektrike me presion DESSINI⠀
  ❌ Nga 8990 Leke ⠀
  🛍 Tani per vetem 6990 Leke⠀⠀
  ↪️ 6 Muaj Garanci ⠀
  🔸 Kapacitet 6 Litra per te gatuar per nje tavoline te tere!⠀
  🔸 Fuqia elektrike 1000Watt!⠀
  🔸 10 funksione te ndryshme gatimi per rizoto, mish, supe, gjelle etj.! 4. E dizajnuar me material celik inoks!⠀
  🔸 Temperatura te ndryshme gatimi dhe gatim me avull!⠀
  🔸 Harxhon pak energji dhe ju kursen nga aromat e renda te ushqimeve gjate gatimit!⠀
  📥 Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose ne Whatsapp & Viber 📲 0682825254⠀
  ------------------------------------------------------------⠀
  #BliTani #oferta #blionline #blilire #blionline #dyqanonline #shopping #multicooker #tenxhere #shoppingonline #ofertapafund #1 #shqiperia #tirana #elektroshtepiake #shtepia

  9 0 20 hours ago
  Shitet Frigorifer banak me 4 kanate dhe dy gropa,boler per uje te ngrohte frigorifer embelsirash.eshte i be te meshkurti, cdo gje funksionale.#okazionealbania #blimire #blilire

  Shitet Frigorifer banak me 4 kanate dhe dy gropa,boler per uje te ngrohte frigorifer embelsirash.eshte i be te meshkurti, cdo gje funksionale. #okazionealbania #blimire #blilire

  17 0 20 hours ago
  💣💣💣

  💣💣💣

  22 1 17 June, 2019

Top #bliLire posts

Advertisements

Advertisements

Advertisements